جلسه تودیع و معارفه مدیر امور بهره برداری ناحیه شرق شرکت برق منطقه ای خوزستان برگزار شد‏
جلسه تودیع و معارفه مدیر امور بهره برداری ناحیه شرق شرکت برق منطقه ای خوزستان برگزار شد‏
جلسه تودیع ومعارفه مدیرجدید امور بهره برداری ناحیه شرق با حضور معاونت بهره برداری، مشاور معاونت در امور انتقال، مدیریت بهره برداری انتقال، مدیرحراست فیزیکی ، شرکت تعمیرات و پرسنل ناحیه شرق، در امور بهره برداری ناحیه شرق – امیدیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، مسعود قنوانی معاون بهره برداری با تشکر از تلاش های محسن علی پناهی گفت: با وجود آنکه تابستان سخت و طاقت فرسایی را پشت سرگذاشتیم اما با تلاش مدیر و کارکنان مشکل حادی در ناحیه شرق وجود نداشته و شاهد پایداری شبکه برق در این ناحیه بودیم، امروز نیز اینجا جمع شده ایم تا از زحمت ها و همکاری علی پناهی تشکر و برای محمد سلبی آرزوی موفقیت کنیم.

در ادامه این جلسه محمد سلبی طی حکمی از سوی مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان به عنوان مدیر امور بهره برداری ناحیه شرق منصوب گردید تا تحت نظر مدیریت بهره برداری انتقال در معاونت بهره برداری این شرکت انجام وظیفه نمایند.

همچنین در این آیین تودیع و معارفه، محسن علی پناهی که هفت سال مدیریت امور بهره برداری ناحیه شرق را بر عهده داشت ضمن تشکر از همکاران خود برای محمد سلبی مدیر جدید ناحیه آروزی موفقیت کرد.

محمد سلبی نیز ضمن تشکر از زحمات محسن علی پناهی، ابراز امیدواری کرد تا با تلاش شبانه روزی و همدلی کلیه کارکنان این ناحیه بتوان در راستای خدمت رسانی به مردم شریف منطقه گام های موثری برداشت .

تمام /
تاریخ:
1396/08/22
ساعت:
11:32
کد خبری:
186
تعداد بازدید صفحه:
27
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal