‏مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان: 433 میلیارد ریال پروژه های هفته دولت به بهره برداری می رسد‏
‏مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان: 433 میلیارد ریال پروژه های هفته دولت به بهره برداری می رسد‏
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: به مناسبت هفته دولت 14 پروژه با اعتباری بالغ بر 433 میلیارد ریال در شهرهای خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری می رسد .

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، محمود جانقربان در گفت و گو با خبرنگار این شرکت افزود: پروژه های قابل بهره برداری در هفته دولت شامل 10 پروژه احداث و توسعه پست های برق انتقال و فوق توزیع با اعتباری بالغ بر 343 میلیارد ریال و چهار پروژه احداث خط انتقال و فوق توزیع با اعتباربیش از90 میلیارد ریال هستند .

وی ادامه داد: این پروژه ها در شهرهای اهواز، دزفول ، ایذه ، کارون، باوی ،گچساران ، بهمئی و دوگنبدان قراردارند که در این هفته به بهره برداری می رسند .

جانقربان اظهار داشت: اعتبارات مورد نیاز این پروژه ها از منابع ملی و سایر منابع تامین شده است .

وی تصریح کرد : هدف از اجرای این پروژه ها افزایش ضریب اطمینان و پایداری شبکه برق شهرستان های ذکر شده ، ایجاد ظرفیت جدید و تامین برق مطمئن وپایدار متقاضیان خانگی، صنعتی، تجاری و عمومی بوده است .

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان خاطرنشان کرد: کلیه امور مربوط به طراحی و خدمات مهندسی ، همچنین ساخت اکثریت تجهیزات و عملیات اجرایی این پروژه ها توسط شرکت های داخلی انجام گرفته است .

تمام /
تاریخ:
1393/06/02
ساعت:
09:25
کد خبری:
171
تعداد بازدید صفحه:
13
نویسنده:
حسن دهقان
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal