سرپرست معاونت طرح های توسعه شرکت برق منطقه ای خوزستان معرفی شد‏
سرپرست معاونت طرح های توسعه شرکت برق منطقه ای خوزستان معرفی شد‏
سرپرست معاونت طرح های توسعه شرکت برق منطقه ای خوزستان معرفی و از معاون سابق تقدیر شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، در این مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل این شرکت گفت: با توجه به در پیش بودن تابستان همه واحدها باید آماده باشند تا با تلاش شبانه روزی برق مورد نیاز مشترکان را تامین کنیم.

وی افزود: با توجه به گرمای زودرس و پیش بینی تابستان گرم در سال جاری تلاش مجموعه شرکت و مخصوصاً همکاران معاونت طرح های توسعه برق برای افزایش ظرفیت شبکه به میزان 900 مگاولت آمپر بودکه تاکنون 400 مگاولت آمپر افزایش ظرفیت شبکه محقق شده است و امیدواریم دیگر پروژه های تعریف شده نیز تا قبل از تابستان آماده و وارد مدار شوند.

ایشان معاونت طرح های توسعه را از معاونت های کلیدی و تاثیرگذار در شرکت دانستند و گفتند: آقای برادران (معاون سابق)از سال 89 تاکنون با قبول مسوولیت سنگین این معاونت زحمات بسیار زیادی در راستای اهداف صنعت برق و شرکت برق منطقه ای خوزستان کشیده اند و تعامل خوبی با مسوولان رده بالای شرکت در جهت انجام کارها داشتند که امیدواریم در ادامه نیز شاهد فعالیت ایشان در بخش های دیگر باشیم .

جانقربان در ادامه از زحمات سعید برادران تقدیر و مهدی زیبایی فر را به عنوان سرپرست جدید معاونت طرح های توسعه برق شرکت معرفی کرد .

شایان ذکر است معاون سابق طرح های توسعه گزارشی از فعالیت های خود در دوران تصدی این مسوولیت در معاونت طرح های توسعه برق ارایه داد.

تمام /
تاریخ:
1393/03/18
ساعت:
13:17
کد خبری:
139
تعداد بازدید صفحه:
16
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal