‏معاون طرح های توسعه شرکت برق منطقه ای خوزستان خبر داد/ ترانس دوم پست 132 کیلوولت GIS اروندکنار برقدارشد‏
‏معاون طرح های توسعه شرکت برق منطقه ای خوزستان خبر داد/ ترانس دوم پست 132 کیلوولت GIS اروندکنار برقدارشد‏

معاون طرح های توسعه شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: ترانس دوم پست 132 کیلوولت GIS اروندکنار برقدار و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، سعید برادران در گفت و گو با خبرنگار این شرکت افزود: هدف از اجرای این پروژه افزایش ضریب اطمینان و پایداری شبکه برق شهرستان اروندکنار، ایجاد ظرفیت و تامین برق متقاضیان خانگی، صنعتی، منطقه آزاد اروند، تاسیسات بندری، تجاری و عمومی شهرستان و حومه بوده است.

وی افزود: در این پروژه یک دستگاه ترانس 33/132 کیلوولت به ظرفیت 50 مگاولت آمپر و یک دستگاه بانک خازنی 33 کیلوولت به ظرفیت 4.8 مگاوار نصب شده است.

برادران ادامه داد: همچنین احداث یک بی خط و یک بی ترانس 132 کیلوولت GIS ، یک فیدر ورودی 33 کیلوولت و شش فیدر خروجی 33 کیلوولت و یک فیدر خازن از دیگر مشخصات فنی این پروژه هستند.

وی تصریح کرد: شروع پروژه سال 85 بوده و در روزهای پایانی سال گذشته به اتمام رسیده است.

معاون طرح های توسعه شرکت برق منطقه ای خوزستان با اشاره به هزینه اجرای طرح نیز گفت: در مجموع 111 میلیارد ریال برای اجرای کامل این پروژه هزینه شده است.

وی اظهار داشت:کلیه امور مربوط به طراحی و خدمات مهندسی ، همچنین ساخت تجهیزات و عملیات اجرایی پروژه توسط شرکت های داخلی انجام گرفته است.

تمام /
تاریخ:
1393/01/20
ساعت:
15:05
کد خبری:
130
تعداد بازدید صفحه:
13
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal