‏به مناسبت درگذشت محمد رضا بشیری دزفولی ، مدیریت پست های طرح های توسعه شرکت برق منطقه ای خوزستان / پرواز در لحظه تحویل سال 1393‏
‏به مناسبت درگذشت محمد رضا بشیری دزفولی ، مدیریت پست های طرح های توسعه شرکت برق منطقه ای خوزستان / پرواز در لحظه تحویل سال 1393‏
متولد زمستان سال 1330 است و در آخرین روز زمستان سال 1392 در حالی که کنار سفره هفت سین نشسته و قرآن می خواند، ندایی او را به جهانی دیگر فرا خواند. جهانی سرسبز تر و دل انگیزتر از اینجا. جهانی پر از مهربانی و صمیمیت ، جهانی پر از احساس های شیرین ، سرشار از دوستانی مهربانتر از آب روان و روشن تر از نور.

محمد رضا بشیری دزفولی شاید تنها کسی بود که در لحظه تحویل سال نو فرشتگانی دستانش را گرفته و به دیاری آبی تر از آسمان شهرمان بُردند، مردی که در 19 دی ماه سال 1330 در اهواز به دنیا آمد و در همین شهرنیز تحصیلاتش را تا دیپلم به پایان رساند. بعد از آن برای ادامه تحصیل به آمریکا سفرکرد و در سال 58 با اخذ مدرک کارشناسی (مهندسی برق) به وطن بازگشت تا آنچه آموخته بود در خدمت صنعت برق خوزستان قرار دهد.

در مرداد ماه سال 61 به عنوان مهندس برق در سازمان آب وبرق خوزستان استخدام و در شهرستان دهدشت مشغول به کار می گردد. دو ماه بعد رییس اداره برق دهدشت می شود .

اول خرداد ماه سال 1364 در اوج جنگ تحمیلی و آسیب دیدگی شبکه انتقال و توزیع برق ناحیه جنوب، سرپرستی قسمت بهره برداری ناحیه جنوب را بر عهده می گیرد و سپس در سال 66 به سمت مدیر امور برق ناحیه جنوب منصوب می شود و تا سال 75 در این ناحیه خدمت می کند.

مجری بازسازی انتقال نیرو و مدیریت طرح های توسعه برق (پست ها) از دیگر مسوولیت هایی بودند که محمد رضا بشیری دزفولی در سازمان آب وبرق خوزستان برعهده داشت .

بعد از تفکیک شرکت برق منطقه ای خوزستان از سازمان آب و برق خوزستان در سال 82 به سمت مدیریت پست های طرح های توسعه برق شرکت برق منطقه ای خوزستان منصوب می شود و تا آخرین روز حیات نیز در این مسوولیت خطیر صادقانه خدمت کرد.

محمدرضا بشیری دزفولی اگر چه در سال 93 در میان ما نیست اما نشانی او را می توان از همه چراغ هایی که در خانه هایمان روشن می شوند،گرفت، مردی که صداقت و راستی تعهد، پشتکار و عشق به خوزستان و مردمانش او را تا آخرین لحظات زندگی در خوزستان نگه داشت.
تاریخ:
1393/01/06
ساعت:
14:34
کد خبری:
128
تعداد بازدید صفحه:
15
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal