‏بازدید مدیر عامل برق منطقه ای خوزستان از امور بهره برداری ناحیه جنوبِ شرق‏
‏بازدید مدیر عامل برق منطقه ای خوزستان از امور بهره برداری ناحیه جنوبِ شرق‏
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان وهیات همراه از امور بهره برداری انتقال نیروی ناحیه جنوبِ شرق بازدید و در جریان وضعیت و فعالیت های این ناحیه قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان ، محمود جانقربان در این برنامه از پست های 33/132 کیلوولت فرعی ماهشهر، 132/400 کیلوولت ماهشهر و 132/230 کیلوولت چهل مایل بازدید نمود و از نزدیک در جریان وضعیت و آمادگی این مراکز قرار گرفت .

وی در ادامه با شرکت در نشستی مشترک به بررسی وضعیت شبکه انتقال و فوق توزیع در ناحیه جنوبِ شرق جهت آمادگی و پایداری شبکه برق درتابستان سال آینده و نیز موضوعات ومسایل اداری ، خدماتی و رفاهی کارکنان این ناحیه پرداخت و دستورات لازم جهت رفع هر چه سریعتر آنها صادر کرد .

همچنین در این نشست سایر مدیران این شرکت نیز به سوالات کارکنان این ناحیه در خصوص مسایل مختلف از جمله بیمه وخدمات درمانی ، آموزش ، امور رفاهی و ..... پاسخ دادند .

سپس نواله نوری نژاد مدیر بهره برداری انتقال نیروی ناحیه جنوبِ شرق گزارشی از عملکرد و وضعیت کنونی شبکه انتقال و فوق توزیع و مسایل و موضوعات مختلف ارایه داد .

گفتنی است بیژن بابادی معاونت بهره برداری، کیوان خورسند معاونت منابع انسانی ، صمد صباغ مشاور مدیرعامل درامورانتقال و فوق توزیع ، و ناهید غلامحسین مدیر روابط عمومی و جمعی از مدیران ، مدیرعامل را در این سفر یک روزه همراهی کردند .

تمام /
تاریخ:
1392/12/24
ساعت:
16:03
کد خبری:
123
تعداد بازدید صفحه:
9
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal