‏مراسم تحلیف پذیرفته شدگان استخدامی برق منطقه ای خوزستان برگزار شد‏
‏مراسم تحلیف پذیرفته شدگان استخدامی برق منطقه ای خوزستان برگزار شد‏
مراسم تحلیف و آغاز به کار پذیرفته شدگان استخدامی برق منطقه ای خوزستان طی دو روز در مجتمع عالی آموزشی وپژوهشی صنعت آب و برق خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، در مراسم تحلیف و آغاز به کار دارندگان مدرک فوق دیپلم و کارشناس، مدیرعامل شرکت گفت: دنیای کنونی دنیای سازمان ها است که متولیان و گردانندگان آنها انسان ها هستند.

محمود جانقربان افزود: سازمان ها نه تنها بدون نیروی انسانی مفهومی ندارند بلکه امروزه نقش و کارکرد آنها بدون عامل مهم و حیاتی نیروی انسانی غیرممکن خواهد بود که این نشان دهنده ارزش و جایگاه انسان ها در سازمان ها است.

وی ادامه داد: کسانی که در مراسم امروز حضور دارند از بین 16 هزار نفر انتخاب شده اند که ورود آنها را به شرکت برق منطقه ای خوزستان خیر مقدم می گویم و امیدوارم با پشتکار و تلاش فراوان بتوانید درخدمت کشور ونظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرمان های آن با حضور خود در مسوولیت هایی که به شما محول می شود، باشید.

جانقربان تصریح کرد : با وجود تاریخچه صد ساله صنعت برق در کشور ، ایران در رتبه چهاردهم دنیا از لحاط تولید برق و خوزستان نیز با داشتن نیروگاههای حرارتی و برق آبی و... دومین تولید کننده برق کشور به شمار می رود.

وی اظهار داشت: صنعت برق پایه و اساس توسعه در هر کشوری محسوب می شود و خدمت شما در این صنعت زیربنایی مایه افتخار شما می باشد .

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: محدوده فعالیت شرکت برق منطقه ای خوزستان استان های خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد با وسعتی بالغ بر 81 هزار کیلومترمربع است که مسوولیت تولید و انتقال برق در بخش شبکه فوق توزیع را برعهده دارد.

معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه ای خوزستان نیز در این مراسم گفت: بعد از اعلام فراخوان 16 هزار نفر ثبت نام کردند که از این تعداد 13548 نفر مرد و 1939 نفر زن بودند که در مجموع 15487 نفر در جلسه آزمون حاضر شدند .

وی خاطر نشان کرد: آزمون کتبی استخدامی با توجه به مجوز صادر شده استخدام در روزهای پنج شنبه و جمعه 10 و11 اسفندماه 91 در حوزه های اهواز و یاسوج با شرکت حدود 16 هزار نفر در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس برگزارشد .

کیوان خورسند ادامه داد: بعد از اعلام نتایج، افراد حاضر در این مراسم به مصاحبه علمی و سپس گزینش دعوت ودرنهایت پذیرفته شدند .

وی اظهار داشت : تعدادپذیرفته شدگان در مجموع 367نفر بوده که شامل 200نفر دیپلم ،74نفر فوق دیپلم و93 نفرلیسانس می باشند .

گفتنی است این مراسم با حضور مدیرعامل شرکت ، معاونان ، مدیران وکارشناسان برق منطقه ای خوزستان برگزارشد و پذیرفته شدگان با ادای سوگندنامه و پایبندی به منشور اخلاقی به طور رسمی کار خودرا آغاز کردند و از شنبه 12 بهمن دوره های آموزشی و توجیهی آنها شروع خواهد شد .

تمام /
تاریخ:
1392/11/09
ساعت:
16:16
کد خبری:
112
تعداد بازدید صفحه:
17
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal