‏بازدید مدیر عامل برق منطقه ای خوزستان از امور بهره برداری ناحیه کهگیلویه وبویر احمد‏
‏بازدید مدیر عامل برق منطقه ای خوزستان از امور بهره برداری ناحیه کهگیلویه وبویر احمد‏
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان وهیات همراه از امور بهره برداری انتقال نیروی ناحیه کهگیلویه وبویر احمد بازدید و در جریان وضعیت و فعالیت های این ناحیه قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان ، محمود جانقربان در این برنامه از پست های موقت بهمئی در بهبهان ونیزپست های NGL ، لیشتر ، پست اصلی دوگنبدان وروند ساخت پست ساران گچساران بازدید نمود و از نزدیک در جریان وضعیت و آمادگی این مراکز قرار گرفت .

وی در ادامه با شرکت در نشستی مشترک به بررسی وضعیت شبکه انتقال و فوق توزیع در ناحیه کهگیلویه وبویراحمد جهت آمادگی و پایداری شبکه برق درتابستان سال آینده و نیز موضوعات ومسایل اداری ، خدماتی و رفاهی کارکنان این ناحیه پرداخت .

مدیر عامل برق منطقه ای خوزستان اهمیت رسیدگی به مسایل و مشکلات کارکنان این ناحیه را مهم دانست و دستورات لازم را جهت هرچه سریعتر مرتفع شدن آن صادر کرد .

گفتنی است سایرمدیران این شرکت نیز در این نشست به سوالات کارکنان این ناحیه در خصوص مسایل مختلف از جمله امور حقوقی ، بیمه وخدمات درمانی ، آموزش ، امور رفاهی و ..... پاسخ داد .

سپس علی مصطفایی نیا مدیر بهره برداری انتقال نیروی ناحیه کهگیلویه وبویر احمد گزارشی از عملکرد و وضعیت کنونی شبکه انتقال و فوق توزیع و مسایل و موضوعات مختلف ارایه داد .

گفتنی است بیژن بابادی معاونت بهره برداری ، کیوان خورسند معاونت منابع انسانی ، سعید برادران معاونت طرح های توسعه برق ، صمد صباغ مشاور مدیرعامل درامورانتقال و فوق توزیع ، ارجمندی مدیر دفتر حقوقی و ناهید غلامحسین مدیر روابط عمومی و جمعی از مدیران ، مدیرعامل را در این سفر یک روزه همراهی کردند .

تمام /
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1392/10/21
ساعت:
12:00
کد خبری:
106
تعداد بازدید صفحه:
14
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal