‏بازدید مدیر عامل برق منطقه ای خوزستان از امور بهره برداری ناحیه شمال‏
‏بازدید مدیر عامل برق منطقه ای خوزستان از امور بهره برداری ناحیه شمال‏

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان وهیات همراه از امور بهره برداری ناحیه شمال ( شوش- اندیمشک و دزفول) بازدید و در جریان فعالیت های این ناحیه قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان ، محمود جانقربان در این برنامه از پست های 132 کیلوولت دزفول، دژپل، چغازنبیل و پست های 230 کیلوولت هفت تپه و شوش ، پست 400 کیلوولت شمال خوزستان، و خط 132 کیلوولت اندیمشک – بالا رود بازدید نمود و از نزدیک در جریان وضعیت وآمادگی این مراکز قرار گرفت .

وی در ادامه با شرکت در نشستی مشترک به بررسی وضعیت شبکه انتقال و فوق توزیع در ناحیه شمال جهت آمادگی و پایداری شبکه برق جهت تابستان سال آینده پرداخت .

گفتنی است کیوان خورسند معاون منابع انسانی نیز در این نشست به سوالات کارکنان ناحیه شمال در خصوص مسایل منابع انسانی از جمله بیمه و ... پاسخ داد.

درادامه این جلسه صدری زاده مدیر امور بهره برداری ناحیه شمال گزارشی از عملکرد و وضعیت کنونی شبکه انتقال و فوق توزیع و مسایل و موضوعات مختلف ارایه داد .

گفتنی است کیوان خورسند معاون منابع انسانی ، سعید برادران معاون طرح های توسعه، صمد صباغ مشاور مدیرعامل در امورانتقال و فوق توزیع ، محمد رضا هنربخش مدیریت بهره برداری انتقال و ناهید غلامحسین مدیر روابط عمومی مدیرعامل را در این سفر یک روزه به ناحیه شمال همراهی کردند .

تمام /
تاریخ:
1392/10/03
ساعت:
10:54
کد خبری:
103
تعداد بازدید صفحه:
14
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal