‏در آیین اختتامیه بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری در خوزستان / غرفه شرکت برق منطقه ای خوزستان برتر شناخته شد‏
‏در آیین اختتامیه بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری در خوزستان / غرفه شرکت برق منطقه ای خوزستان برتر شناخته شد‏
غرفه شرکت برق منطقه ای خوزستان در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری که در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی خوزستان برگزار شده بود، برتر شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، این مراسم در آمفی تاتر شهید هاشمی استانداری خوزستان برگزار شد و غرفه شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان بر اساس نظرسنجی های انجام شده به دلیل دستاوردهای ارایه شده ، حضور مدیران ارشد در غرفه ، تعداد بازدید کنندگان و پاسخگویی به آنها برتر شناخته شد .

در لوح تقدیر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان خطاب به مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان آمده است : ضمن گرامیداشت هفته پژوهش وفناوری که عرصه نمایش دستاوردهای علمی و پژوهشی پژوهشگران کشور عزیزمان ایران اسلامی می باشد.

این لوح تقدیر به پاس تلاش ها و خدمات حضرتعالی در راستای نهادینه کردن فرهنگ تحقیق و پژوهش و انتخاب "غرفه آن شرکت به عنوان غرفه برتر در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی هفته پزوهش و فناوری سال "1392 ، در سال حماسه سیاسی – حماسه اقتصادی تقدیم می گردد .

علی عماد در ادامه این لوح تقدیر آورده است: از خداوند متعال توفیق روز افزون جنابعالی را مسئلت می نمایم .گفتنی است شرکت برق منطقه ای خوزستان با برپایی غرفه در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری، آخرین دستاوردهای پژوهشی را که با دانشگاههای استان انجام داده ، به نمایش گذاشت .

نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری با حضور علی عماد معاون توسعه و پشتیبانی استاندار خوزستان و جمعی از مسوولان در محل دایمی نمایشگاه بین المللی استان در اهواز به کار خود پایان داد. در این نمایشگاه به مناسبت هفته پژوهش 33 دستگاه اجرایی و صنعتی و مرکز دانشگاهی حضور داشتند؛ همچنین 33 شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری استان، در نمایشگاه فن بازار تولیدات خود را در معرض نمایش قرار دادند .

تمام /
تاریخ:
1392/09/30
ساعت:
15:19
کد خبری:
100
تعداد بازدید صفحه:
15
نویسنده:
حسن دهقان
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal