در جشنواره روابط عمومی های برتر وزارت نیرو از روابط عمومی برق منطقه ای خوزستان تقدیر شد/ وزیر نیرو: شرکت‌ هایی موفق هستند که همه کار خود را کار روابط عمومی بدانند
مراسم اهدای جوایز برگزیدگان دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های سازمان آب و برق با حضور وزیر نیرو به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد و از شرکت برق منطقه ای خوزستان برای کسب مقام دوم، تقدیر شد.
مراسم اهدای جوایز برگزیدگان دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های سازمان آب و برق با حضور وزیر نیرو به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد و از شرکت برق منطقه ای خوزستان برای کسب مقام دوم، تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، در دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور، آثار 132 شرکت از صنعت آب و برق در 14 محور مورد داوری قرار گرفت که در پایان 49 شرکت شامل 18 شرکت توزیع نیروی برق، هفت شرکت برق منطقه ای، پنج شرکت مدیریت تولید، هشت شرکت آب و فاضلاب و 11 شرکت آب منطقه برگزیده شدند.
شرکت برق منطقه ای خوزستان در این جشنواره در محور "ارتباط با پایگاه خبری وزارت نیرو (پاون) رتبه دوم" را کسب کرد و محمود دشت بزرگ مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان به نمایندگی از وزارت نیرو، لوح تقدیر و تندیس رتبه برتر را به تورج فتاحی مدیر روابط عمومی این شرکت، اهداء کرد.
وزیر نیرو در آیین پایانی این جشنواره با تبریک به روابط عمومی ‌هایی که رتبه‌های ممتاز جشنواره را به‌دست آوردند، گفت: شرکت‌ هایی موفق هستند که همه کار خود را کار روابط عمومی و ارتباط بی ‌واسطه با مردم بدانند.
رضا اردکانیان بیان کرد: وزارت نیرو دستگاهی در وسیعترین سطح ارتباطی با مردم است و باید به گونه‌ای عمل کند که مردم تفکیکی بین خود و مدیران در دستگاه آب و برق احساس نکنند.
وی با اشاره به کار ویژه و مهم روابط ‌عمومی‌ها، بر ارتباط با مردم، پاسخگو بودن و اهتمام بر توسعه این ارتباط تاکید کرد و افزود: ما مهمترین ابزار ارتباطی با مردم در سازمان دولت را در اختیار داریم و لازم است روش‌های خود را بهینه کرده و در شکل‌گیری جامعه پرامید و تاب‌آور، سهم و نقش عمده‌ای داشته باشیم.
براساس این گزارش، در محور حضور در فضای مجازی سازمان آب و برق خوزستان رتبه اول و در محور ارتباطات درون سازمانی نیروگاه رامین رتبه دوم را کسب کردند و مراسم تقدیر از برگزیدگان خوزستانی به صورت ویدئو کنفرانس با وزیر نیرو در سازمان آب و برق خوزستان برگزار شد.

تمام/
تاریخ:
1399/09/01
ساعت:
12:21
کد خبری:
1204
تعداد بازدید صفحه:
2746
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • برق خوزستان_0

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal